Wedding Arte

Jedna z moich Panie Młodych postanowiła ruszyć z wielkim projektem! Tak jej się spodobała organizacja swojego wesela, że chce to robić innym ślubniakom 👰🏼🤵🏻
Paulina to mega utalentowana i zorganizowana kobieta. Projekt Wedding Arte
będzie czymś, czego będzie warto doświadczyć.

DJ Kapitan

Elegancja i prawdziwy ogień! Wszystko co potrzeba parze młodej oraz mi – jako fotografowi/filmowcowi, ten człowiek posiada. Nagłośnienie jak i oświetlenie z górnej półki bo niżej nie zejdzie. Czyli stworzenie bajkowego klimatu macie zapewnione. 

Kwiaciarnia DAISY

Kwiaty? Tylko u nich! Nie będę owijać w bawełnę, pisząc, że spędziłem z nimi mnóstwo godzin. Że 70% wesel, wykonaliśmy razem. Spotkaliśmy się (w tym ważnym dniu) tylko dwa razy. I to wystarczyło, aby nawiązać współpracę! To wystarczyło abym mógł śmiało napisać, że Mirek ze swoimi ludźmi, wykonują kawał dobrej roboty. Jeśli chcesz mieć ślub jak z bajki – skontaktuj się z nimi. Będzie bajecznie.

Oprócz ślubów i sesji zdjęciowych, współpracuję na codzień z wieloma wspaniałymi podmiotami. Między innymi na co dzień jestem odpowiedzialny za promocję swojego rodzinnego miasta jak i klubu piłkarskiego w mediach społecznościowych. 

Miałem okazję również realizować zlecenie dla Dealer BWM Bońkowscy Gorzów Wielkopolski, kwiaciarnia Daisy, portal młodych Ichtis.info, Inicjatywy Samorządowej … Z niektórymi firmami pozostaję w kontakcie po dzień dzisiejszy.