Jest to chyba jedna z najbardziej obszernych historii, którą znajdziesz na tej stronie. Nie będę tłumaczyć, że bardzo mi zależało na tym dniu, ponieważ każde wesele traktuje priorytetowo. Każde wesele jest wyjątkowe i do każdego przygotowuję się z osobna.

Paulinę i Krzysztofa poznałem przypadkiem. Nie znaleźli mnie w mediach społecznościowych, a wszystko zaczęło się od Archidiecezjalnych Dni Młodych. Na stronie kawenski.pl opisywałem jak trafiłem do grupy Ichtis. Tam właśnie, moją szefową jest Paulina. 

Pewnego pięknego dnia powiedziała mi: Przemo, wychodzę za mąż. Szukaj dla mnie terminu. Umowę podpisywaliśmy przy grillu. Jak dotąd jest to moje najbardziej szalone spotkanie. I bardzo fajne, ponieważ takie lubię najbardziej. Oczywiście, Starbucks nadal jest w moim sercu jednak wszystkie pary młode to tacy przyjaciele – dlatego takie spotkania jak najbardziej “na tak”.

Pomogłem w poszukiwaniach DJ, na ten dzień zabrałem również kolegę Czarka, który chciał przekonać się jak wygląda wesele od strony fotografa. Wszystko było dogadane – światło na sali, światło od DJ, zabawa itd.

Para Młoda: Paulina & Krzysztof

Sala Weselna: Dworek w Dolinie 

DJ: Paul Sleeven

Chcesz wiedzieć jak było? Mogę napisać, że niesamowicie. Resztę zobaczysz w galerii. Serdecznie zapraszam ❤