Wiesz jak długo zajmowało mi stworzenie tego tekstu. A dokładniej to wymyślenie odpowiedniego początku. Nie chciałbym rozpoczynać od słów “oto moja oferta …”. Brzmi to tak trochę sztywno.  Pozostaje kolejna opcja: “Fotografia to moja wielka miłość, którą chcę dzielić się ze światem …”. Masakra. Ileż można tego czytać. 

No dobra, przyszedłeś tu po coś konkretnego. Czyli po wcześniej wspomnianą ofertę. Zatem, już Ci ją przedstawiam.

sesja zdjęciowa (800 zł):
– drewniane pudełko
– 10 wydrukowanych fotografii
– pendrive z obrobionymi zdjęciami (min. 60)

wesele (3000 zł):
– drewniane pudełko
– 100 wydrukowanych fotografii
– pendrive z obrobionymi zdjęciami (min. 600)

Wesele: jak wygląda mój dzień? przygotowania, błogosławieństwo, kościół lub urząd stanu cywilnego, przyjęcie, oczepiny … 
de facto, taki standardzik. Naturalnie, później planujemy wyjazd na sesję zdjęciową! Jedziemy gdziekolwiek tylko chcecie. Jestem otwarty na wszelkie propozycje …

Sesja zdjęciowa: góry, las, morze, Norwegia … miejsce powinno być przede wszystkim ważne do Ciebie. Twoja pierwsza randka? A może to tam się poznaliście. Powiem krótko: jestem otwarty na wszystkie propozycje. Co do czasu trwania takiej sesji, nie potrafię dokładnie odpowiedzieć: 3 godziny a może 4 … zdarza się też tak, że potrafimy spędzić ze sobą cały weekend na jakimś wyjeździe.

Oczywiście to są dwie główne oferty. W grę wchodzi również chrzest (700 zł). Tutaj również otrzymacie to drewniane pudełko z dziesięcioma wydrukowanymi zdjęciami.

Materiały wideo, tzw lovestory z sesji zdjęciowych … koszt takiej pamiątki to 500 zł. Sprawa jest banalnie prosta. Materiał tworzony jest przede wszystkim podczas nasz sesji zdjęciowej. Może to być za tem świetna, dodatkowa pamiątka (jeżeli chcesz zobaczyć jak to wygląda kliknij tu).

tel. 725 204 929 \ e-mail: kontakt@kawenski.pl