Wasza MIŁOŚĆ jest najważniejsza. Możecie mi ZAUFAĆ, bo pokażę to w sposób niezwykły.

Wasz dzień jest dla mnie wielkim dniem. Wasi znajomi stają się moimi znajomymi. Każdy mały punkt Waszego dnia, staje się dla mnie najważniejszym elementem, o którym należy pamiętać. Poczujcie się w tym dniu bardzo swobodnie, poczujcie się tak jakby to Wasz przyjaciel tworzył pamiątkę. 

WEDDINGDAY#1

2500
  • do 8 godzin pracy
  • sesja ślubna
  • pendrive (min 400 obrobionych zdjęć)

WEDDINGDAY#2

3500
  • do 12 godzin pracy
  • sesja ślubna
  • drewniane pudełko + pendrive (min 500 obrobionych zdjęć oraz 100 wydrukowanych w formacie 10x15)

WEDDINGDAY#3

4000
  • do 16 godzin pracy
  • sesja ślubna
  • drewniane pudełko + pendrive (min 600 obrobionych zdjęć oraz 100 wydrukowanych w formacie 13x18)
POPULARNE

Każda miłość ma swoją historię, którą uwielbiam poznawać. Śmiało – jeśli chcielibyście się spotkać, zróbmy to! Jeśli chcielibyście o sobie opowiedzieć – będę bardzo szczęśliwy! Pamiętajcie, że to spotkanie jest bez zobowiązań, bo wypić kawę i przedyskutować pewne kwestie związane z Waszym wielkim dniem nie oznacza podpisania przez nas umowy. Na wszystko przyjdzie czas. A chciałbym abyście byli wszystkiego pewni. 

Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami. Znajdziecie tam historie, które dla mnie są indywidualnym podejściem. Nie ma takich samych ślubów. Każde takie wydarzenie jest piękne. Każde takie wydarzenie, zasługuje na ogromne brawa i wspaniałą pamiątkę. 


Chrzest Święty: 1500 zł (drewniane pudełko, 20 wydrukowanych zdjęć w formacie 13×18, minimum 100 obrobionych zdjęć)
Sesja Zdjęciowa: 900 zł (drewniane pudełko, 10 wydrukowanych zdjęć w formacie 10×15, minimum 60 obrobionych zdjęć)

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się nieco więcej. Zapraszam do wypełnienia poniższego formularza. To nam pozwoli dopasować ofertę idealnie pod Was.

Po otrzymaniu zdjęć, płakałam ze wzruszenia. Odtworzył ten dzień idealnie.  Mogła sobie wszystko przypomnieć na nowo, a na każdym zdjęciu widzimy emocje które towarzyszyły nie tylko Nam, ale również gościom. 

 Po weselu, o 5 rano Przemek zabrał Nas na sesję – to był super pomysł, bo dzięki niemu mamy piękną pamiątkę. Cały materiał dostaliśmy bardzo szybko a jakość była bardzo dobra. Przemek to nie tylko fotograf, który wykonuje swoją pracę, ale przede wszystkim to dobry człowiek (przekonaliśmy się o tym nie raz). Kilka tygodni po weselu wybraliśmy się na sesję małżeńską do Austrii i w sumie to nie przygotowywaliśmy się do niej szczególnie. 

Po wielu niepowodzeniach, Nasz wyjazd doszedł do skutku i postanowiliśmy nic nie planować. Teraz mogę powiedzieć, że lepiej być nie mogło, a spontaniczne i w pełni wykorzystane wyjazdy są najlepsze. Podsumowując, mogę dodać tylko, że Przemek pokazał Nam, że dzień Naszego ślubu jest tylko początkiem wspaniałej podróży. Polecamy z całego serca

 

– Mariola & Miłosz

tel. 725 204 929 \ e-mail: kontakt@kawenski.pl